ד"ר גלית לוין גיחון

לד"ר גלית לוין-גיחון מעל 20 שנות ניסיון כרופאה וטרינרית בישראל וארה"ב. היא מחזיקה ברישיון רפואה וטרינרי ישראלי ואמריקאי וברישיון אמריקאי לרפואה משלימה.

במקצוע הווטרינריה בחרה גלית כבר כשהיתה ילדה. מאז ומתמיד אהבה בעלי חיים, ולאחר שסיימה את שירותה הצבאי כקצינת חינוך וידיעת הארץ, החלה ללמוד וטרינריה במחזור החמישי בבית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט, השייך לאוניברסיטה העברית בירושלים.

ד"ר לוין-גיחון נחשבת לאחת הרופאות המובילות כיום בישראל ברפואה פנימית, עור וכירורגיה כללית ומאז שנת 2003 היא מומחה לרפואה משלימה, אותה למדה במהלך שהות של כארבע שנים בארה"ב. היא הבעלים של המרפאה הוטרינרית בעיר חולון והמרפאה לחיות בית בכפר סבא. בנוסף, משמשת ד"ר לוין-גיחון כרופאה מומחה במרפאה לחיות בית במדינת ניו-יורק שבארה"ב .

האני מאמין של ד"ר לוין גיחון: רפואה טובה, טיפול מקצועי ללא פשרות ומעל הכול, שמירת על איכות החיים וכבודו של בעל החיים.

ד"ר שירן הראל סלע

ד"ר הראל סלע סיימה את לימודיה בביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2016 והצטרפה לצוות shiranהמרפאה בשנת 2017.

בעלת תואר ראשון במדעי בעלי החיים מטעם הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, בהצטיינות.

בעבר עבדה כאסיסטנטית במרפאת מרכז וטרינרי השרון ברעננה.

נשואה טרייה לגילי ויחד הם מגדלים את אדי, פקינז שחור וחמוד.

בזמנה הפנוי עוסקת בספורט, חובבת מוזיקה ועיצוב.

 

מימי פרנקל – אסיסטנטית ומנהלת אדמיניסטרטיבית

לאחר שהות של 25 שנה בגולה הגיע אלינו מימי היישר מקליפורניה, מלאה באהבה לחיות ואנשים כאחד.

בחמש עשרה השנים האחרונות למדה ועבדה בתחום החינוך המיוחד ומימי אומרת לנו שעבודה עם חיות בית דומה ואף מקבילה לעבודה עם אוכלוסיות מיוחדות ומבחינתה זה חלום שהתגשם!

מאז היותה ילדה טיפלה בגורים עזובים ובחיות מכל הסוגים והיום כוללת המשפחה גם את מאקס הלברדור ורקס הרועה האוסטרלי בני ה-9, שעשו עליה יחד עם שאר בני המשפחה.

בעלי חיים הם האהבה האמיתית של מימי, הם נותנים לה השראה ולדעתה יש לאנושות המון ללמוד מהתנהגותם: "אהבה ללא תנאים של כלב נאמן היא שיעור שעל כולנו כדאי ללמוד."

למימי תואר ראשון במדעי  הבריאות מאוניברסיטת נורטרידג' בקליפורניה.